TOMI INVEST

O projektu

Rezidenční byty Berkova je výjimečný rezidenční projekt společnosti TOMI invest s.r.o. Je umístěn v lukrativní brněnské lokalitě Královo Pole, na nároží ulic Berkova a Bulharská. Tato lokalita, s výbornou dopravní dostupností do centra města, je  v současné době jednou z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení v Brně. Byty jsou určeny pro aktivní lidi, kteří potřebují mít centrum Brna na dosah, ale zároveň požadují bydlení v klidné lokalitě s možnostmi odpočinku a relaxace po náročném pracovním dni.

Základní údaje o projektu

• zahájení výstavby – 09/2017

• dokončení výstavby – 07/2019

V dubnu 2017 bylo vydáno Územní rozhodnutí č. 916 o umístění stavby.

V říjnu 2017 byla započata výstavba a bylo vydané pravomocné stavební povolení na stavbu.

Koncept projektu

Projekt Rezidenční byty Berkova je tvořen 4podlažním domem s moderní a funkční architekturou. Dům svými tvary kopíruje tvar ulice, ve které je umístěn. V přízemí domu je samostatný vchod s výtahem. Z této části domu je i přístup k 12ti garážovým stáním. Je zde situováno i technické zázemí domu. Tři parkovací stání jsou umístěna před domem na vlastním pozemku. 

1NP až 3NP je tvořeno čtyřmi bytovými jednotkami, dvěma 3+kk, jednou 2+kk a jednou 1+kk.

Byty v 1NP mají vlastní terasu se zahradou. 

4NP tvoří buď samostatný penthouse, nebo dvě bytové jednotky 3+kk.

Luxusní penthouse je nadstandardně řešený s terasou po celém obvodu domu, neopakovatelným výhledem na panorama Brna a možností venkovní Whirlpool a sauny.

Celkem je v projektu jen 14 bytů, čímž je zajištěn komorní charakter celého areálu.

Při projektování byl kladen důraz na použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost. Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s energetickou náročností kategorie B.

RUB_cam1_PS_03

PENB V JPG..

4.12.2016